מידע כללי

Compartir

עלינו

אנחנו עסק משפחתי ממוצא ארגנטינאי המתמחה בייצור, מסחור והפצה של מוצרי קונדיטוריה ואפייה ביתיים מאזור "ריו דה לה פלאטה" (אורוגואי וארגנטינה) בארץ ישראל.​​ 

 

אצלנו תוכלו לטעום את כל המוצרים הטיפוסיים לארץ מוצאנו, אך עם נגיעה אישית שגורמת למוצרינו להיות יוצאי דופן בהשוואה לשאר המוצרים המוצעים בשוק כיום.

 

בין המוצרים שאנו מייצרים, ניתן למצוא את המגוון הרחב ביותר של אלפחורס, עוגות, קינוחים מסורתיים, מוצרי אפייה כמו סנדוויצ'ים דה מיגה, מאפים, פנטונה, שירותי קייטרינג קטנים, מוצרים המותאמים לצמחונים וטבעונים ועוד​​ ועוד.

 

אנו​​ שואפים​​ להוביל בתחום שירות הלקוחות והיחס ללקוחותינו,​​ ולכן אנו בוחרים לעבוד תחת הזמנות בלבד, על מנת שנוכל להבטיח ללקוחותינו מוצרים טריים וטבעיים, ללא חומרים משמרים או תוספים אחרים שאינם טבעיים.

 

החלום שלנו הוביל אותנו למקום שבו אנו נמצאים כיום: מותג מוכר המאופיין באיכות מוצריו.​​ 

 

אנו עושים מאמץ יום יומי על מנת שנוכל להביא אליכם את המוצרים הטעימים והבריאים ביותר בשוק.

 

אנו המותג שממציא חדש את האפייה והקונדיטוריה.​​ בזכות​​ שנות הניסיון שצברנו בתחום, אנו יכולים​​ להביא אליכם מוצרים שמתאפיינים בחדשנות ובאיכות גבוהה.

 

 

 

אמצעי תשלום

 

לפניי הכל,​​ חשוב לדעת​​ כי ישנו סכום רכישה מינימאלי של 250 ש"ח ע"מ שנוציא משלוח לביתו של הלקוח. אנו מקבלים תשלום במזומן, צ'ק עם תאריך של אותו היום,​​ העברה בנקאית, אפליקציית ביט ו-אפליקציית​​ PAY.

 

איך לבצע תשלום

תשלומים במזומן ו/או בצ'ק​​ יתבצעו בעת קבלת המשלוח.

תשלומים באמצעות העברה בנקאית, ביט ו/או​​ PAY, יתבצעו לפחות​​ 48 שעות​​ לפניי קבלת המשלוח. לאחר ביצוע התשלום יש לשלוח אלינו אסמכתא על מנת שנוכל לוודא שהתשלום בוצע.

 

תשלום רכישות מעל 1000 ש"ח

במקרים בהם סכום​​ ההזמנה עולה על 1000 ש"ח, אנו מבקשים מקדמה של 50%. שאר הסכום ישולם בעת מסירת ההזמנה או באמצעות כרטיס אשראי (ניתן לעשות 2 תשלומים).​​ 

 

חשוב: אנחנו לא "רושמים". אנו מבקשים להמנע מלבקש.

 

 

 

שאלות נפוצות

אם לא מצאתם את התשובה לשאלתכם בעמוד זה, ניתן ליצור עמנו קשר​​ בsweetyandlatina@gmail.com.

 

יש לכם חנות? היכן ניתן לראות את המוצרים שלכם?

אין לנו חנות פיזית, אנו עובדים תחת הזמנה בלבד. ניתן למצוא תמונות להמחשה של המוצרים שלנו כאן, באתר, או בעמוד הפייסבוק שלנו.

 

צריך להזמין מראש?

כן.​​ מכיוון שהמוצרים שלנו הם מותאמים לכל לקוח וטריים, יש צורך לבצע הזמנה מראש. אנו ממליצים להזמין בין 4 ימים לשבוע לפניי מועד המסירה. באם מדובר בהזמנה גדולה יותר (כמו קייטרינג), מומלץ לבצע את ההזמנה כמה שיותר מוקדם ע"מ לשריין את התאריך, בין 20 ימים לחודש מראש.

חשוב: יש תמיד לבדוק את מסלול הנסיעות השבועי בכדיי לוודא שאנו מגיעים לאזור מגוריכם לפניי ביצוע ההזמנה.​​ 

 

ניתן להזמין​​ מהיום להיום?

לא.​​ ההזמנות הן מראש בלבד. אין ברשותינו מלאי, אנו עובדים תחת הזמנה בכדיי להבטיח מוצרים טריים וניתנים להקפאה (חלקם)

 

אילו אמצעי תשלום אתם מקבלים?

לפניי הכל, חשוב לדעת כי ישנו סכום רכישה מינימאלי של 250 ש"ח ע"מ שנוציא משלוח לביתו של הלקוח. אנו מקבלים תשלום במזומן, צ'ק עם תאריך של אותו היום, העברה בנקאית, אפליקציית ביט ו-אפליקציית​​ PAY.

 

איך משלמים?

ניתן לבצע תשלום טלפוני או בוואצאפ ב0528986027, במייל​​ בsweetyandlatina@gmail.com, בהודעה פרטית בפייסבוק או בעמוד "צור קשר".

 

אתם עושים משלוחים? לאן אתם מגיעים?

אנו עושים משלוחים לכמעט כל חלקי הארץ. אנו בונים מסלול ומפרסמים בפייסבוק​​ מדי שבוע. אם אזור מגוריכם אינו מופיע בשום מסלול שפורסם, ניתן ליצור קשר עמנו וננסה להוסיפו לרשימה.

חשוב:​​ יש תמיד לבדוק את מסלול הנסיעות השבועי בכדיי לוודא שאנו מגיעים לאזור מגוריכם לפניי ביצוע ההזמנה.

 

תנאי מכירה

אנא, קראו עד הסוף, על מנת​​ שנוכל להמנע מאי-נוחות או אי הבנות.

 

אישור הזמנה:​​ מכירת המוצרים והשירותים (להלן, ה"מוצרים") על ידי חברת​​ סוויטי אנד לטינה​​ בע"מ ("החברה") כפופה לתנאי המכר הכלליים המפורטים במסמך זה ("ההסכם"), אשר יגברו על תנאים אחרים אשר יכול שיפורטו במסגרת כל הזמנת רכישה, מסמך, תכתובת דוא"ל, או תקשורת אחרת.​​ הסכם זה מהווה חלק בלתי נפרד מכל הזמנה מהחברה, ויחול על כל הזמנה כאמור ויגבר עליה.

עם קבלת חוזה זה,​​ הנך​​ ("הלקוח")​​ מצהיר ש:

א. את/ה מעל גיל 18 ובעל​​ יכולת תקשור.

ב.​​ קראת והסכמת לתנאי​​ מכירה​​ אלו.

 

זמינות:​​ "סוויטי אנד לטינה"​​ לא תמכור במכוון מוצר שאינו קיים. החברה תעשה ככל שביכולתה ע"מ לרצות את לקוחותיה בעת ביצוע ההזמנה. עם זאת, יש לדעת שכל המוצרים נעשים תחת הזמנה בלבד ואין ברשותינו מלאי, ולכן יש לבצע את ההזמנה מראש (ניתן לקבל עוד מידע בנושא ב"שאלות נפוצות").​​ במידה והמוצר אינו זמין לאחר ביצוע ההזמנה, הלקוח יקבל על כך עדכון באמצעות דוא"ל או בטלפון בכדיי שיוכל לבחור לבטל את ההזמנה באופן חלקי או מלא.

 

מדיניות משלוחים:​​ החברה מתחייבת למסור את​​ המוצר​​ במצב ראוי לכתובת שצויינה ע"י הלקוח בעת ביצוע ההזמנה​​ (בתוך שטחי ישראל).​​ על הלקוח (או מישהו מטעמו) להיות נוכח בכתובת שצויינה​​ בטווח השעות​​ שנקבע.​​ החברה לא תהייה אחראית​​ לטעויות שיגרמו במשלוח בעת מתן כתובת שגויה, באי מתן כתובת כלל או באי הימצאות הלקוח בעת המשלוח​​ לאחר זמן המתנה מספיק.

 

זמני אספקה:​​ מסלול המשלוחים מתוכנן ומפורסם בכל תחילת שבוע.​​ ההזמנות מתקבלות עד ליום ראשון של שבוע המשלוחים (המשלוחים מתבצעים בדר"כ בימי שישי).​​ 

 

מצב ההזמנה:​​ על הלקוח לוודא שהמוצר במצב ראוי בעת קבלת המשלוח ועליו לציין כל חריגה שתהייה. כל ההזמנות שלנו נארזות ומועברות בקירור בכדיי למנוע​​ מהמוצר להתקלקל או להפגם.​​ 

 

ביטול הזמנה:​​ החברה תקבל ביטול הזמנה מצד הלקוח אך ורק אם יתבקש לפניי מועד קבלת ההזמנה​​ (בדרך כלל יום שישי בשבוע, אז יש להודיע על הביטול ביום ראשון או שני לכל המאוחר).​​ על מנת לקבל ביטול, יש לשלוח את הבקשה​​ בדוא"ל לכתובת​​ sweetyandlatina@gmail.com​​ והחברה תשתדל להשיב בהקדם האפשרי.​​ בכל מקרה, ישנה תמיד האפשרות לממש את הזכות להחזיר את המוצרים לאחר קבלתם, לפי התנאים המפורטים כאן.​​ 

 

החזרה​​ או החלפה​​ של מוצרים:​​ בקשות להחזרה​​ או​​ החלפה​​ לא יתקבלו​​ תחת תירוץ של "לא אהבתי"​​ וכו' (טעם, גודל, טעות של הלקוח בעת בחירת המוצר, אחסון לא נכון מצד הלקוח וכו').​​ בקשות​​ כאלו​​ כן יתקבלו​​ באם המוצר הגיע פגום, שבור או לא מה שהוזמן.​​ לכן,​​ באחריות הלקוח לוודא שהמוצרים שהתקבלו אכן נכונים ובמצב ראוי. במקרה והמוצרים לא עומדים בתנאים אלו,​​ על הלקוח להודיע לחברה בעת מסירת המשלוח. באם הלקוח ירצה להחליף את המוצר/ים, ניתן לשלוח בקשה לחברה. החברה תוודא שאכן נפלה טעות במשלוח ולאחר מכן תאשר את ההחלפה. ההחלפה תתבצע בפעם הבאה שתתבצע חלוקה באזור, או שהלקוח יכול להגיע לכתובת מגורינו (בתיאום מראש).​​ עד לביצוע ההחלפה,​​ יש לשמור את המוצר הפגום בהקפאה​​ ולמסור אותו לידי החברה בעת ההחלפה/החזרה.​​ תירוצים של "הייתי צריך/ה לזרוק את המוצר לפח" לא יתקבלו.​​ ללא החזרת המוצר המקורי לידי החברה, לא תאושר הבקשה להחלפה/החזרה. חשוב לזכור שמדובר במוצרי מזון ושהם מתכלים, ולכן יש לעקוב אחר ההוראות.

 

מחירים:​​ כל המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ ומיסים אחרים. כרגע, החברה לא גובה דמי משלוח, אבל ישנו מינימום​​ רכישה​​ של 250 ש"ח.

 

אישור הזמנה:​​ לאחר ביצוע ההזמנה וקבלת תנאי השימוש והרכישה, החברה תשלח דוא"ל ללקוח עם אישור פרטי הרכישה וחשבונית.

 

החברה שומרת את הזכות לסרב שירות מכל סיבה שהיא.​​ כלומר, אם יתגלה שימוש לא ראוי בחנות המקוונת,​​ הוספת מוצרים לסל הקניות ללא​​ ביצוע רכישה, יציאה וכניסה לעתים קרובות מידי, שימוש בעמוד "צור קשר" על מנת לפגוע, להעליב, לאיים, להתלונן על המחירים או על העובדה שהמוצרים אינם כשרים – החברה תחסום את המשתמש.​​ 

 

 

מדיניות משלוחים וזמני אספקה

 

אנו מבצעים משלוחים מתוזמנים לכל חלקי הארץ.​​ להלן הערים​​ אליהן אנו מגיעים או שניתן להגיע אליהם, לפי מיקומם במפה.

 

  • אזור דרום:​​ 

  • ב"ש, אופקים,​​ להבים, דימונה, שדרות

  • אשקלון, אשדוד, רחובות, נס ציונה, גדרה

  • אזור מרכז: ראשון לציון, תל אביב, רעננה, כפר סבא, הרצליה, פתח תקווה, חולון, בת ים, רמת גן, גבעתיים, קרית אונו, לוד, שהם, רמלה, הוד השרון, רמת השרון.

  • אזור צפון​​ – לאזור זה נגיע רק כשיצטברו​​ הזמנות רבות ו/או קייטרינג.

  • חדרה, נתניה,​​ זכרון יעקב

  • מחדרה ועד עפולה

  • אזורים אלו כוללים קיבוצים, מושבים וערים אחרות באזור שלא פורטו ברשימה, למעט​​ ישובים הנמצאים מעבר לקו הירוק​​ או​​ בסמוך לו.

 

ההזמנות מתקבלות ככל היותר עד ליום ראשון שלפני המסירה המתוכננת.​​ באופן כללי, המשלוחים מתבצעים בימי שישי, למעט מקרים חריגים (אירועים מיוחדים, ימי הולדת ובאזור הסמוך לעיר מגורינו)

 

באזור הסמוך לעיר מגורינו (אשקלון), ניתן לבקש לקבל את המשלוח ביום אחר חוץ משישי, אך עדיין יש לבצע את ההזמנה בין 5 ימים לחודש מראש, בהתאם לכמויות.

 

במקרה של אירועים מיוחדים (קייטרינג), שבהם הכמויות המתבקשות הן גדולות, אנו מבקשים לסגור את ההזמנה לכל היותר 20 ימים לפניי מועד המסירה.

 

במקרה ואזור מגוריך לא מפורט באף מהמסלולים המתוכננים לחודש הקרוב, ניתן ליצור עמנו קשר ע"מ שנוסיפו לרשימה.

 

חשוב:​​ זמני קבלת המשלוח אינם קבועים, כלומר, בדרך כלל אנו נותנים טווח של כ-שעתיים וחצי בהן על הלקוח או מישהו מטעמו לנכוח בכתובת שצויינה בעת קבלת ההזמנה.​​ אנא, השארו זמינים בכל עת.​​ 

 

אנו לא גובים דמי משלוח ולכן שעות אספקת המשלוח נקבעות על ידינו בלבד, לפי ראות עינינו.​​ 

 

אנו שומרים את הזכות לבטל או לשנות מסלול שכבר פורסם ללא הודעה מוקדמת.